PM-5R0H155-R
Partnumber:
PM-5R0H155-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
621 in stock
SKU:
PM-5R0H155-R
Package
Cap Supercap 1.5F 5V -20% to 80% (21.3 X 23 X 11mm) Radial Aluminum Oval Can 5.3mm 15uA 0.07 Ohm 1000h 60°C Bulk