PM2110-391K-RC
Partnumber:
PM2110-391K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Availability:
100000 in stock
Package
390 µH Unshielded Toroidal Inductor 3.1 A 98mOhm Max Nonstandard