PM3316-102M-RC
Partnumber:
PM3316-102M-RC
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 1000uH 20% 1KHz 81Q-Factor Ferrite 0.3A 3.9Ohm DCR T/R