PM43-2R2M-RC
Partnumber:
PM43-2R2M-RC
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Bobbin Core 2.2uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 2.6A 0.047Ohm DCR T/R