PM50CL1A120
Partnumber:
PM50CL1A120
Manufacturer:
MITSUBISH
products.category:
MODULES
Availability:
1017 in stock
SKU:
PM50CL1A120
Package
MOD IPM 6-PAC L1 50A 1200V