PM54-220M-RC
Partnumber:
PM54-220M-RC
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Bobbin Core 22uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.1A 0.19Ohm DCR T/R