PMD1204PQB1-A.(2).U.GN
Partnumber:
PMD1204PQB1-A.(2).U.GN
Manufacturer:
Sunonwealth Electric Machine Industry Co., Ltd
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 24CFM 55.5dB 40 X 40 X 28mm High Speed