PMEG2005CT
Partnumber:
PMEG2005CT
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1760 in stock
SKU:
PMEG2005CT
Package
Diode Schottky 20V 0.5A Automotive 3-Pin TO-236AB