PMEG4005CT,215
Partnumber:
PMEG4005CT,215
Manufacturer:
NXP SEMICONDUCTORS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 40V 0.5A Automotive 3-Pin TO-236AB T/R