PMR205AB6100M100R30
Partnumber:
PMR205AB6100M100R30
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
products.category:
C/R/E
Availability:
718 in stock
SKU:
PMR205AB6100M100R30
Package
Cap RC Network 0.1uF 250V 20% 100 Ohm 30% 1/2W 1R/1C 85°C Bulk