PMT-12V100W1AA
Partnumber:
PMT-12V100W1AA
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.5A 100W 8-Pin Carton