PNE20020ER
Partnumber:
PNE20020ER
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 200V 2.8A 25ns Automotive 2-Pin SOD-123W T/R