PO595-01T220R
Partnumber:
PO595-01T220R
Manufacturer:
Vitrohm Portuguesa LDA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 220ohm, 500V, 1% +/-Tol, -50,50ppm/Cel