POE13W3X3.3
Partnumber:
POE13W3X3.3
Manufacturer:
Eaton
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Power Transformer 1:0.529:0.176:0.176:0.176 1500VAC 13W 12Term. Gull Wing SMD