POS-2000A+
Partnumber:
POS-2000A+
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
HF/RF Device
Availability:
10000 in stock
Package
Voltage Controlled Oscillator, 1370MHz Min, 2000MHz Max, ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CASE A06, 8 PIN