POS-2120W
Partnumber:
POS-2120W
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
MODULES
Availability:
858 in stock
SKU:
POS-2120W
Package
Voltage Controlled Oscillator, 1060MHz Min, 2120MHz Max, HERMETIC SEALED, CASE A06, 8 PIN