PPC440EP-3BC400C
Partnumber:
PPC440EP-3BC400C
Manufacturer:
APPLIEDMICRO
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1223 in stock
SKU:
PPC440EP-3BC400C
Package
MPU 440EP RISC 16BIT 0.13UM 400MHZ 3.3V 456-PIN EBGA TRAY