PPC440GX-3FF667C
Partnumber:
PPC440GX-3FF667C
Manufacturer:
MACOM Technology Solutions
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerPC 440GX Processor RISC 32bit 0.13um 667MHz 3.3V 552-Pin FCBGA Tray