PPC440GX-3NF667C
Partnumber:
PPC440GX-3NF667C
Manufacturer:
MACOM Technology Solutions
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerPC 440GX Processor RISC 32bit 0.13um 667MHz 3.3V 552-Pin FCBGA Tray