PPS-200-15
Partnumber:
PPS-200-15
Manufacturer:
Japan Automatic Machine Co., Ltd
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
PWR SPLY,SW,OPEN,150W,PFC, 15V@10A,UL/CUL/TUV/CE