PQ012FZ01ZP
Partnumber:
PQ012FZ01ZP
Manufacturer:
Sharp
products.category:
others
Availability:
722 in stock
SKU:
PQ012FZ01ZP
Package
Standard Regulator Pos 1.2V 1A 6-Pin(5+Tab) SC-63 Tape