PQ30RV11J00H
Partnumber:
PQ30RV11J00H
Manufacturer:
SHARP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 1.5V to 30V 1A 4-Pin(4+Tab) TO-220F