PQ30RV21
Partnumber:
PQ30RV21
Manufacturer:
Sharp
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
PQ30RV21
Package
LDO Regulator Pos 1.5V to 30V 2A 4-Pin(4+Tab) TO-220F