PQ60050EML10NNS
Partnumber:
PQ60050EML10NNS
Manufacturer:
SynQor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 10A 8-Pin 1/8-Brick