PQ60120EGL07NNS-G
Partnumber:
PQ60120EGL07NNS-G
Manufacturer:
SynQor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 6.25A 8-Pin 1/8-Brick