PRL0816-R010-F-T1
Partnumber:
PRL0816-R010-F-T1
Manufacturer:
Susumu Co Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Thin Film, 0.333W, 0.01ohm, 1% +/-Tol, 0603