PRM48AT480T400A00
Partnumber:
PRM48AT480T400A00
Manufacturer:
Vicor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 20V to 55V 8.33A 400W 56-Pin Full-Chip