PRM48BH480T250A00
Partnumber:
PRM48BH480T250A00
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 48V 5.21A 250W 32-Pin Half-Chip