PRMA1C24
Partnumber:
PRMA1C24
Manufacturer:
Coto Technology
products.category:
MODULES
Availability:
639 in stock
SKU:
PRMA1C24
Package
Reed Relay 24VDC 2.15KOhm 0.25A SPDT(19.6x8.9x7.33)mm THT Dry