PRMA2A12
Partnumber:
PRMA2A12
Manufacturer:
Coto Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
510 in stock
SKU:
PRMA2A12
Package
Reed Relay 12VDC 500Ohm 0.5A DPST-NO(19.6x8.9x7.33)mm THT Dry