PS-10SD-D4C2
Partnumber:
PS-10SD-D4C2
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 10 POS 2.54mm Crimp ST