PS-20PE-D4T1-PN1
Partnumber:
PS-20PE-D4T1-PN1
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole