PS2501L-1-F3-L-A
Partnumber:
PS2501L-1-F3-L-A
Manufacturer:
California Eastern Laboratories
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
DC-IN 1-CH Transistor DC-OUT 4-Pin PDIP SMD
Payment
Shipping
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
Customers who bought this item also bought
AM29F010B-45EF
Add to cart
Inquiry
SAB80C537-16-N
AT24C64A-10PU-2.7
SN74ACT16245DL
certifications
Manufacturers
MIC
CHINA
View all
Recently viewed products
10uf 25V K X5R 0805
24Pin DC 12V 160W Pico ATX Switch PSU Car Auto Mini ITX High Power Supply Module