PS412225
Partnumber:
PS412225
Manufacturer:
Powerex Power Semiconductors
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 2500A, 2200V V(RRM), Silicon, POW-R-BLOK-2