PSA15LN3-050-R
Partnumber:
PSA15LN3-050-R
Manufacturer:
Phihong USA
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 3A 15W 4-Pin