PSC-160A-C
Partnumber:
PSC-160A-C
Manufacturer:
MEAN WELL
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Dual-OUT 13.8V/13.8V 7.6A/4A 160W 14-Pin