PSMN004-25B
Partnumber:
PSMN004-25B
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
PSMN004-25B
Package
Trans MOSFET N-CH 25V 75A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB