PSMN017-60YS
Partnumber:
PSMN017-60YS
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
411 in stock
SKU:
PSMN017-60YS
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 44A 5-Pin(4+Tab) LFPAK