PSMN017-60YS,115
Partnumber:
PSMN017-60YS,115
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 44A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R