PSMN075-100MSEX
Partnumber:
PSMN075-100MSEX
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10495 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 18A 8-Pin LFPAK EP T/R