PSMN1R0-40YLDZ
Partnumber:
PSMN1R0-40YLDZ
Manufacturer:
Nexperia
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 280A 5-Pin(4+Tab) LFPAK