PSMN1R2-25YL
Partnumber:
PSMN1R2-25YL
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
375000 in stock
SKU:
PSMN1R2-25YL
Package
Trans MOSFET N-CH 25V 100A 5-Pin(4+Tab) LFPAK