PSMN1R2-30YLDX
Partnumber:
PSMN1R2-30YLDX
Manufacturer:
NXP SEMICONDUCTORS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1666 in stock
SKU:
PSMN1R2-30YLDX
Package
MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK