PSMN1R8-40YLC
Partnumber:
PSMN1R8-40YLC
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
22000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 100A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R