PSMN2R4-30YLDX
Partnumber:
PSMN2R4-30YLDX
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 100A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R