Partnumber: PSMN4R0-40YS
Manufacturer: NXP SEMICONDUCTORS
products.category: IC CHIPS
Availability: 1346 in stock
SKU: PSMN4R0-40YS
decrease increase
Package MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK