PSMN4R2-60PLQ
Partnumber:
PSMN4R2-60PLQ
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 130A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail