PSMN4R3-100PS
Partnumber:
PSMN4R3-100PS
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 120A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB