PSMN4R8-100BSEJ
Partnumber:
PSMN4R8-100BSEJ
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 120A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R