PSMN5R2-60YLX
Partnumber:
PSMN5R2-60YLX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 100A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R